Bilans akcji "Alkohol i Narkotyki" w powiecie włodawskim - Aktualności - KPP Włodawa

Aktualności

Bilans akcji "Alkohol i Narkotyki" w powiecie włodawskim

Data publikacji 09.01.2018

Wczoraj włodawscy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków. Funkcjonariusze Ruchu Drogowego przeprowadzili ponad 200 kontroli kierujących na stan trzeźwości. W trakcie jednej z nich ujawnili 41-latkę, która kierowała fordem mając ponad promil alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj na drogach powiatu włodawskiego policjanci uczestniczyli w działaniach „Alkohol i narkotyki”. Jej celem było ujawnianie i eliminowanie z ruchu kierujących będących pod działaniem alkoholu lub podobnie działających środków. Funkcjonariusze, w ramach tej akcji, przeprowadzili ponad 200 kontroli kierujących na stan trzeźwości.

Podczas jednej z nich, ok. godz. 16:30 policjanci w m. Skorodnica zatrzymali kierującą pojazdem Ford Mondeo. Badanie alkomatem wykazało, że 41-letnia mieszkanka gm. Stary Brus miała w organizmie ponad promil alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

E.T.