Wola Uhruska: Pojechali na interwencję, ujawnili niedozwolone substancje - Aktualności - KPP Włodawa

Aktualności

Wola Uhruska: Pojechali na interwencję, ujawnili niedozwolone substancje

Data publikacji 11.01.2018

Zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się wczorajsza interwencja przeprowadzona przez policjantów posterunku w Woli Uhruskiej. 39-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy, pod znacznym działaniem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której mundurowi ujawnili woreczek z zawartością suszu roślinnego. Substancja została zabezpieczona, a awanturnik umieszczony w policyjnym areszcie.

Wczoraj ok. godz. 20:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie awanturującym się w jednym z domów na terenie gm. Wola Uhruska. Policjanci z Posterunku Policji w Woli Uhruskiej pojechali na miejsce i potwierdzili interwencję zastając 39-letniego awanturnika pod znacznym działaniem alkoholu.

W trakcie wykonywanych czynności ujawnili susz roślinny w woreczku strunowym należący do 39-latka, który zabezpieczyli. Natomiast mężczyznę zatrzymali w związku z podejrzeniem posiadania substancji odurzających umieścili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostaną przeprowadzone dalsze czynności procesowe z jego udziałem.

Za posiadanie substancji zabronionych według Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

E.T.