Zabrodzie : wyprzedzanie zakończone w rowie - Aktualności - KPP Włodawa

Aktualności

Zabrodzie : wyprzedzanie zakończone w rowie

Data publikacji 10.06.2018

Kierujący Audi mieszkaniec powiatu łęczyńskiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, dachował i wpadł do rowu. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę.

W piątek dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na krajowej 82 w miejscowości Zabrodzie. Z wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący Audi 49-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego podczas wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad pojazdem, dachował a następnie wjechał do rowu. Mężczyzna był trzeźwy i z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W związku z uszkodzeniami pojazdu zatrzymano dowód rejestracyjny Audi.

Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę!

Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji. Wsiadając za kierownicę respektujmy znaki drogowe i kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania względem innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

 

 

 

B.SZ.